Windows Live nipp: mitme konto ühendamine

Tehniline evangelism

Andres Sirel

Tehnoloogiaevangelist

Microsoft Estonia OÜ
tel mobile +372 528 4222
Rävala 5
Tallinn, Harju, 10143 Estonia
Windows Live Messenger andres.sirel@hotmail.com Skype andres.sirel

Windows Live nipp: mitme konto ühendamine

  • Comments 1

Windows Live lingitud ühendatud ID-d Ühel keskmisel internetikasutajast eestlasel kipub olema rohkem kui üks Windows Live ID konto (seesama millega kasutad Messengeri või loed Hotmaili). Minul on neid samuti kogunenud 5 tükki. Osad on seotud tööga ja tööalase meiliaadressiga, samas teised on personaalsed ning ühe registreerisin lihtsalt igaks juhuks :)

Mida paljud inimesed veel ei tea, on võimalus Live ID kontosid omavahel ühendada ehk linkida. See teeb nende haldamise palju mugavamaks - näiteks saab kõikidele Windows Live autentimist kasutatavatele saitidele sisse logida ühe kontoga, kuid juurdepääs antakse ka lingitud kontodega seotud infole. Nii et edaspidi pead meelde jätma ainult ühe konto aadressi ja parooli ning voilà! Näiteks Hotmaili puhul saad pärast sisselogimist valida kõikide lingitud ID-de seast soovitud konto, mille alt soovid parasjagu maile välja saata.

Kokku saab omavahel linkida kuni 5 kontot ja seda leheküljel http://account.live.com/

Eestikeelne juhend: http://help.live.com/Help.aspx?market=et-EE&project=LiveIDv1&querytype=topic&query=WL_IDv2_PROC_LinkWindowsLiveIDs.htm

  • Hehe. Tänud soovituse eest. Ei teadnudki sellisest võimalusest. Nüüd on ikka mõnusam kasutada kohe Live teenuseid! (y)

Page 1 of 1 (1 items)
Leave a Comment
  • Please add 6 and 2 and type the answer here:
  • Post