July, 2009

Tehniline evangelism

Andres Sirel

Tehnoloogiaevangelist

Microsoft Estonia OÜ
tel mobile +372 528 4222
Rävala 5
Tallinn, Harju, 10143 Estonia
Windows Live Messenger andres.sirel@hotmail.com Skype andres.sirel
  • Tehniline evangelism

    Office 2010: The Movie

    • 2 Comments

    Üks lahedamaid reklaame, mis viimasel ajal silma jäänud:

    Office 2010 huvilistele leidub lisainfot siin: http://www.microsoft.com/office/2010/

  • Tehniline evangelism

    Windows 7 on valmis!

    • 2 Comments

    Steve Ballmer kirjutab alla Windows 7 valmissaamise aktile Mul õnnestus eile oma silmaga ära näha, kuidas Steve Ballmer kirjutas alla Windows 7 valmis saamise aktile. Tunne, mis siin Atlantas toimunud Microsofti sisemisel konverentsil “MGX” mind ja ülejäänut 12 000 kolleegi valdas oli tõeliselt võimas.

    Vasakpoolne ajalooline pilt allkirjastamisest ongi minu seebikaga tehtud – laval Windows divisjoni juht Steven Sinofsky ja SteveB :)

    Sellega on üks pikk ja põnev teekond jõudnud olulise verstapostini ning peale Windows 7 jõudis RTM ehk Release to Manufacture staatusesse ka Windows Server 2008 R2.

    Ma ei jõua ära oodata juba, et saaks lõpliku buildi (7600.16385.090713-1255) oma masinale peale lasta. Tõenäoliselt õnnestub see ülejärgmisel nädalal, kui jõuan lombi tagant koju.

    Kiire ülevaade ka Windows 7 RTM saadavusest:

    • hulgilitsentsiga (volume license) kliendid kehtiva tarkvarakindlustusega (software assurance) saavad ingliskeelse Windows 7 RTM toote alla laadida alates 7. augustist Volume License Service Center (VLSC) saidist
    • hulgilitsentsiga kliendid ilma kehtiva tarkvarakindlustuseta, saavad toote osta alates 1. septembrist
    • TechNet Subscription tellimust omavad IT proffid ja MSDN tellimust omavad arendajad saavad ingliskeelse toote alla laadida 6ndast augustist
    • kõik ülejäänud Windows 7 huvilised saavad toote osta poest alates 22. oktoobrist

    Kui tahad oma silmaga näha, mis siin MGX-il toimus, siis esmakordselt on MS siseürituselt ka avalik video veebis üleval.


    Windows 7 Sneak-Peak from MGX

    Vaata ka videot sellest, kuidas Windows tiimi liikmed kinnitavad vahetult enne RTM väljakuulutamist, et nende “tükk” tarkvarast on tootmiskõlbulik.

    Windows 7 rokib!

Page 1 of 1 (2 items)