Tasuta viirusetõrje – Microsoft Security Essentials

Tehniline evangelism

Andres Sirel

Tehnoloogiaevangelist

Microsoft Estonia OÜ
tel mobile +372 528 4222
Rävala 5
Tallinn, Harju, 10143 Estonia
Windows Live Messenger andres.sirel@hotmail.com Skype andres.sirel

Tasuta viirusetõrje – Microsoft Security Essentials

  • Comments 11

Microsoft Security Essentials tasuta viirusetõrje “Millist antiviiruse tarkvara kasutada”, on sageli esitatav küsimus ja kuulen seda tihti nii sõprade kui ka sugulaste käest. Nüüd on mul neile hea vastus kohe varnast võtta – Microsoft Security Essentials (MSE). Tegemist on tasuta kodukasutajatele suunatud viirusetõrjega, mis kaitseb peale viiruste ka troojade, usside, nuhkvara ja igasuguse muu pahavara eest. Olen nüüdseks kahte koduarvutisse MSE peale pannud – töötab korralikult, tõmbab Internetist uuendusi taustal alla ja üleliigset ressurssi ei söö. Tegelikult ei pane selle tarkvara olemasolu isegi tähele, mis ongi ühe korraliku antiviiruse omadus.

Rakendust saab installida ehtsasse Windows XP, Vista või Windows 7 arvutisse siit lehelt (kontrolli enne, et su veebilehitseja oleks seadistatud inglise keelt kasutama või kasuta seda otselinki): http://www.microsoft.com/security_essentials/?mkt=en-us

MSE on West Coast Labs poolt sertifitseeritud ja kasutab sama mootorit kui Microsofti enterprise taseme ForeFront antiviiruse ja pahavara tooted. Toodet töökindlust tagab ka Microsoft Malware Protection Center. Ühtlasi on MSE saanud väga häid arvustusi erinevate asjatundjate poolt.

Head aega viirused! :)

[TÄIENDUS:] Lisan veel täpsustuseks väljavõtte MSE kasutusõiguste lepingust ehk EULAst: tarkvara võib kasutada vaid koduarvutites. See laieneb ka kodukontori vormis töötavatele väikeettevõtetele. Litsentsitingimuste kohaselt ei ole MSE tarkvara lubatud paigaldada näiteks kooli arvutiklasside arvutitesse.

Page 1 of 1 (11 items)
Leave a Comment
  • Please add 7 and 1 and type the answer here:
  • Post