June, 2011

Tehniline evangelism

Andres Sirel

Tehnoloogiaevangelist

Microsoft Estonia OÜ
tel mobile +372 528 4222
Rävala 5
Tallinn, Harju, 10143 Estonia
Windows Live Messenger andres.sirel@hotmail.com Skype andres.sirel
 • Tehniline evangelism

  Õppejõududele tasuta Windows Azure pilvepääse

  • 0 Comments

  Õppejõududele tasuta Windows Azure pilvepääse

  Maikuus toimunud Microsofti Hariduskonverents 2011 raames kuulutasin välja ja nüüd on hea seda meelde tuletada, et saame võimaldada õppejõududel ja teadustöötajatel proovida tasuta Windows Azure PaaS (Platform As A Service) pilveplatvormi. Cloud computing ehk pilveraali ressurssidele ligipääsemiseks palun minuga otse ühendust võtta ning kokku saan välja jagada 10 ligipääsu 30-päevaks, mille kasutust on võimalik pikendada 45-päevani. Kolm pääset on juba omaniku leidnud, seetõttu palun huvist teada anda esimesel võimalusel.

  Täpsemad tehnilised võimalused ja mahud leiduvad allpool:

  Windows Azure

  • 3 Small Compute Instances
  • 3 GB of Storage
  • 250,000 Storage Transactions

  SQL Azure

  • Two 1 GB Web Edition Database

  AppFabric

  • 100,000 Access Control Transactions
  • 2 Bus Service Connections

  Data Transfers

  • 3 GB In
  • 3 GB Out

  Kui prooviperiood on edukas, siis on võimalik täpsustada ka pikaajalisema kasutusvõimaluse tingimusi. Siinkohal lähtume otsustamisel juba projektipõhiselt.

  Lisalugemist:

 • Tehniline evangelism

  //BUILD - kogu arendusinfo Windows 8 kohta

  • 3 Comments

  //BUILD Windows - arenduskonverents, kus antakse täielik ülevaade Windows 8 platvormist

  Septembris toimub uus Microsofti arendusalane suursündmus //BUILD. Tegemist on PDC järeltulijaga, kus tutvustatakse esmakordselt otsast lõpuni vaadet Windows 8 arendusplatvormi võimalustest. Tuleb väga kvaliteetne ja aasta võimsaim koolituskonverents, mille kohad müüakse kindlasti välja.

  Pikemalt: jagame täpsemat infot Windowsi tulevikuplaanide kohta. Kuuled lähemalt puutetundliku-kesksest kasutajakogemusest, kiirete ja dünaamiliste rakenduste loomisest Windowsile, mida kasutab üle miljardi inimese maailmas. Õpetame looma võimsaid uusi rakendusi, aga ka säilitama võimalust praeguste rakenduste kasutamiseks. Tutvustame veebiga integreeritud rakenduste ehitamist kasutades HTML5 ja Javascripti ning kuidas Internet Explorer 10 muudab veebi-kasutajate kogemust. BUILD on esimene sündmus, kus sukeldutakse sügavuti Windowsi tulevikuvõimalustesse.

  Registreerudes 1. augustiks on võimalik piletilt kokku hoida 500 USD.

  PS! Täiskohaga tudengitele ja õppejõududele kehtib akadeemiline soodushind. Täpsemat infot on võimalik küsida registreerimistiimilt.

  Aastal 1995 muutis Windows personaalarvuteid. BUILD konverentsil näidatakse, kuidas Windows 8 muudab kõike.

  Kindlasti teeme Eestis ka live-striimimisega kohalikke õhtuid, et seda põnevat infot ühiselt ammutada ja vahetada mõtteid.

  Need, kes pole veel Windows 8 eelvaatega tutvunud, siis see video on hea koht alustamiseks: http://www.youtube.com/watch?v=p92QfWOw88I

 • Tehniline evangelism

  Tudengitel viimane võimalus teha tasuta Microsofti sertifitseerimiseksam

  • 0 Comments

  Tudengitel viimane võimalus teha tasuta Microsofti sertifitseerimiseksam

  Vahet pole, kas Sa oled praegu kõrgkooli tudeng või õpid gümnaasiumis - varem või hiljem jõuab kätte aeg siseneda pisut hirmsana tunduvasse karjäärimaailma ja otsida või luua endale esimene tööpost. Kuidas teistest koolilõpetajatest eristuda ja konkurentsis püsida? Üks väga hea võimalus oma CV väärtuse tõstmiseks on rahvusvaheliselt kehtiv tootjasertifikaat nagu Microsofti oma.

  Veel viimane kuu aega on võimalik saada TASUTA Microsofti sertifitseerimiseksami vautšer, et see teekond ette võtta. MS sertifitseerimine on mõeldud spetsialisti oskuste ja professionaalsusastme mõõtmiseks ning see näitab tulevasele tööandjale väga hästi, et oled motiveeritud ning keskendunud oma karjäärile. See tõestab, et oled valmis tegema rohkem, kui lihtsalt see mis koolikursustel nõutakse.

  Nagu ka uusi töökohti, on neid tasuta vautšereid piiratud koguses ja eksamile tuleb minna enne 30. juunit 2011! Eksamikoodi saab kätte www.dreamspark.com keskkonnast, kuhu pääseb sisse ISIC kaardiga. Kui sul ISICut pole, siis MUG.ee käest saad ligipääsukoodi.

  Microsofti sertifitseerimiseksamite akadeemiline hind 1. juulist 2011 on 30,8 EUR (kehtib kõikidele koolidele, õppuritele ning õpetajatele). See on küll 45% tavahinnast soodsam, aga siiski annab tasuta eksam märgatava kokkuhoiu.

  Paar huvitavat fakti sertifitseerimise kohta:

  • maailmas üle 600 000 registreeritud Microsofti partnerfirma, kes annavad leiba 15 miljonile IT töötajale, kes omakorda moodustavad 42% kogu maailma IT töökohtadest.
  • maailmas on üle 4 miljoni sertifitseeritud Microsofti spetsialisti, Eestis omakorda 2300 MCP-d (Microsoft Certified Professional)

  Kasulikud lingid

Page 1 of 1 (3 items)