Pinigai. Kokią SQL Server versiją rinktis MOSS platformai?

Pinigai. Kokią SQL Server versiją rinktis MOSS platformai?

  • Comments 1

Atsakymas paprastas. Žinoma SQL Server 2005 Enterprise Edition! 

Na, savaime suprantama, toks atsakymas iš Microsoft darbuotojo neatrodo labai patikimas. Iš tikrųjų tai yra keletas svarbių aspektų, kuriuos reikia turėti omeny renkantis SQL Server 2005 versiją. Galiu rekomenduoti šiuos informacijos šaltinius, kuriuos reiktų pasižiūrėti prieš darant sprendimą:

  1. Bendras versijų palyginimas nuo Express iki Enterprise: SQL Features Comparison. Čia palyginamos visos SQL Server 2005 versijos.
  2. Detalus SQL Server 2005 Standard ir Enterprise palyginimas: Comparison Between SQL Server 2005 Standard and Enterprise Editions. Čia yra aprašoma, ką gi tokio ypatingo duoda Enterprise versija, ko neturi Standard.
  3. Ir be abejo reikia peržiūrėti MOSS sisteminių reikalavimų aprašymą: Microsoft Office server system requirements. Nieko ypatingo, bet geriau pasižiūrėti, yra svarbių pastabų.

Apibendrinus šiuos informacijos šaltinius galima pasakyti taip:

  1. jeigu Jums reikia aukščiausią našumo lygį turinčios platformos, kurioje suksis kritiškai svarbios verslui aplikacijos, o tai reiškia duomenų atstatymo, priežiūros, našumo didinimo galimybės yra labai svarbios, rinkitės Enterprise Edition;
  2. jeigu galite be platformoje esančių duomenų pragyventi dieną, dvi ar daugiau, vartotojų kiekis nesiekia kosminių apimčių, rinkitės Standard. Žinoma reikia turėti omeny, kad BI galimybės bus ribotos. MOSSo tai neįtakoja, jokių savybių jis nepraras, pasirinkus Standard, o ne Enterprise.

Tiek.

Leave a Comment
  • Please add 2 and 7 and type the answer here:
  • Post