V souvislosti s uvedením nového klientského operačního systému Windows 7 pro vás máme nabídku propagace vámi vyvíjených aplikací a vaší společnosti. Připravujeme stránku a následnou propagaci, kde bychom rádi uvedli společnosti a jejich aplikace/řešení, která již prošla testem kompatibility nebo jím procházejí.

Jak se můžete zařadit mezi společnosti propagované na této stránce:

1) Zaregistrujte si svoji aplikaci na stránkách http://www.isvappcompat.com, stáhněte si Windows 7 Logo Test a zahajte kroky pro úspěšné otestování aplikace.

Testy na kompatibilitu je možné získat i na těchto stránkách:

http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/dd203105.aspx

https://connect.microsoft.com/site/sitehome.aspx?SiteID=831&wa=wsignin1.0

2) Na vašich oficiálních stránkách uveďte informaci o tom, že jste úspěšně absolvovali, resp. procházíte procesem testování kompatibility na Windows 7 a informujte nás o této skutečnosti na ITpodnikani@microsoft.com. Pošlete nám na stejný email odkaz, kde jste informaci zveřejnili a zároveň umístěte na své stránky link odkazující na Windows 7 informace - http://www.microsoft.com/cze/windows/windows-7/.

3) Poskytněte nám krátký popis aplikace v rozsahu 360 znaků bez mezer a logo aplikace o šířce 150px.

Pokud vaše společnost již používá Windows 7 na významném počtu počítačů a plánujete přechod celé firmy na tento systém, informujte nás také. Poskytněte popis společnosti ve stejném rozsahu jako u aplikace a logo podle stejných požadavků (v křivkách nebo o šířce 150px).

Co získáte:

1) Popis vaší aplikaci a logo uvedeme na stránkách o kompatibilitě s Windows 7 spolu s informací o stavu procesu získání kompatibility (v procesu, úspěšně otestováno, držitel W7 Logo Compatible). Podobně bude uvedena informace o interním používání Windows 7, pokud nám tuto informaci dodáte.

2) Prolink z loga na vaše stránky, kde je uvedena informace o kompatibilitě.

3) Příležitost oslovit nové i stávající zákazníky a zároveň budete mezi prvními, kteří podpoří nový operační systém Windows 7.

Robert H.