image

Rádi bychom vás pozvali na setkání Microsoft Hosting Day, tentokrát na téma „získejte nové zákazníky“.

V rámci setkání se dozvíte více o obchodních příležitostech, která nabízí hostovaná řešení a pro jaké zákaznické potřeby jsou vhodná, ať už se jedná například o nutnost zajištění vnitrofiremní komunikace, externí komunikace, správy zákaznických informací či web server hosting. Licenční specialisté vám zároveň poradí pro vás nejvýhodnější řešení prodeje. Nově se budeme věnovat ukázkám aplikací běžících na Windows Serverech, včetně PHP aplikací, a představení vývojářských nástrojů. Závěrem vám představíme prodejní a marketingové partnerské programy, které mají za cíl podpořit rozvoj vašeho podnikání a propojit vás s potenciálními zákazníky. Součástí setkání bude panelová diskuse, kde se budete moci zeptat všech zúčastněných profesionálů ve svém oboru.

Název:

Microsoft Hosting Day – získejte nové zákazníky

Datum konání:

7. 12. 2009, 9:30 – 16:30, kontrola registrace začíná v 9:00 hodin

Místo konání:

sídlo společnosti Microsoft, BB Centrum, budova Alpha, Vyskočilova 1461/2a, Praha 4, sál Aqaurius - přízemí

Program:

· Obchodní příležitosti v hostingu

· Představení hostovaných řešení - aplikační hosting (Unified Communication, Collaboration, Messaging, CRM)

· Představení hostovaných řešení - infrastrukturní hosting (PHP na Windows, Hyper-V, Dynamic Data Center, Web Platform Instaler)

· Obchodní modely Microsoftu, licencování

· Ukázka aplikací běžících na Windows Server, představení vývojových prostředí a nástrojů (SharePoint Server 2010, Visual Studio)

· Microsoft Partner Network, prodejní a marketingová podpora webových agentur a hosterů, WebsiteSpark pro webové agentury

· Ask the Experts

· Na závěr proběhne slosování dotazníků o zajímavé ceny

Registrace:

Na akci je vstup zdarma, registrace je však nutná. Registrovat se můžete na v-petras@microsoft.com nebo telefonicky u sl. Petry Seitzové, tel.: 261197590. Kapacita míst je omezena, registrujte se proto včas.

Na setkání s Vámi se těší

Microsoft Hosting Team