Win7_logo_2 Zaregistrujte se na www.isvappcompat.com, využijte dostupné bezplatné návody a nástroje a učiňte své aplikace kompatibilní. Každá sedmá aplikace/společnost z České republiky, která se v období od 26.11. do 18.12.2009 zaregistruje na www.isvappcompat.com, otestuje svoji aplikaci a zaškrtne, že je kompatibilní, získá od nás dárek – 1krát Windows 7 Ultimate. Zároveň jakmile společnost uvede na své oficiální stránky informaci, že je kompatibilní s Windows 7 (ve stanoveném formátu - viz níže), získá jedinečnou příležitost propagovat své řešení na oficiálním navštěvovaném Windows 7 portále.

Jak se můžete zařadit mezi společnosti a jejich aplikace propagované na Windows 7 portále:

1) Zaregistrujte si svoji aplikaci na stránkách http://www.isvappcompat.com, stáhněte si Windows 7 Logo Test a zahajte kroky pro úspěšné otestování aplikace.

Testy na kompatibilitu je možné získat i na těchto stránkách:

http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/dd203105.aspx

https://connect.microsoft.com/site/sitehome.aspx?SiteID=831&wa=wsignin1.0

2) Na vašich oficiálních stránkách uveďte informaci o tom, že jste úspěšně absolvovali, resp. procházíte procesem testování kompatibility na Windows 7 a informujte nás o této skutečnosti na ITpodnikani@microsoft.com. Pošlete nám na stejný email odkaz, kde jste informaci zveřejnili a zároveň umístěte na své stránky link odkazující na Windows 7 portál, http://www.windows7.cz.

3) Poskytněte nám krátký popis aplikace v rozsahu 360 znaků bez mezer a logo aplikace v křivkách nebo o šířce 150px.

Co získáte:

1) Popis vaší aplikaci a logo uvedeme na stránkách o kompatibilitě s Windows 7 spolu s informací o stavu procesu získání kompatibility (v procesu, úspěšně otestováno, držitel W7 Logo Compatible).

2) Prolink z loga na vaše stránky, kde je uvedena informace o kompatibilitě.

3) Příležitost oslovit nové i stávající zákazníky a zároveň budete mezi prvními, kteří podpoří nový operační systém Windows 7.

Neváhejte tedy, připravte své aplikace pro Windows 7, zpropagujte svoji společnost a navíc ještě využijte šance získat od nás dárek – 1krát Windows 7 Ultimate.

Robert H.