Vytvořte pro své stránky nebo stránky Vašich zákazníků jednoduchý doplněk Internet Exploreru 8 a můžete vyhrát několik cen, např. kurz programování podle svého výběru nebo licenci systému Windows 7 Ultimate.

Jak se zúčastnit:

1. Stačí vytvořit na svých stránkách nebo na stránkách Vašich zákazníků jeden z těchto doplňků pro Internet Explorer 8

a. Oblasti WebSlice

b. Akcelerátor

c. Vizuální vyhledávání

2. Doplněk přidat do galerie http://ieaddons.com/cs v období 1. května 2010 až 31. května 2010 (založíte si účet pro administraci). Stránka http://ieaddons.com/cs upozorňuje uživatele Internet Exploreru na Váš doplněk a umožňuje jeho přidání na straně uživatele. Umístění je zcela zdarma a může zvýšit povědomí o Vašich stránkách. Do soutěže bude možné zařadit všechny doplňky, které budou přidány nejpozději 31. května na tuto stránku. Po zadání doplňku budou doplňky, které lze bez jakýchkoliv problémů přidat do IE8, publikovány.

3. Zaslat informaci o vytvoření doplňku na e-mailovou adresu: lukask@microsoft.com, s těmito informacemi: Jméno, Příjmení, kontaktní telefon, e-mail, URL adresa stránky nebo odkaz na stažení doplňků. Tyto informace budou použity pouze ke kontaktování vítězů a nebudou použity pro žádné jiné obchodní nebo marketingové aktivity.

4. Komise složená ze zástupců Microsoftu vybere následně nejlepší doplňky v rámci každé kategorie, které budou oceněny.

5. Vítězné stránky musí zároveň splňovat požadavek na kompatibilitu s prohlížečem IE8, tzn. na vítězných stránkách nebude zobrazena ikona kompatibility (přizpůsobení stránek pro správné zobrazení).

Jaké ceny můžete vyhrát:

1. První cena v kategorii – výběr kurzu programování ve škole Gopas

· Microsoft .NET (pro plný seznam klikněte)

· Webové aplikace (pro plný seznam klikněte)

2. Druhá cena v dané kategorii – Windows 7 Ultimate krabicová licence

Zdroje informací:

· Informace jak vyvíjet doplňky pro vývojáře (angličtina)

· Přizpůsobení stránek pro správné zobrazení v IE8 (česky)

· Galerie doplňků pro IE8

Případně pro více informací pište na lukask@microsoft.com.

Robert H.