clip_image001Zaregistrujte se na www.isvappcompat.com/cz, využijte dostupné bezplatné návody a nástroje a učiňte své aplikace kompatibilní. Každá aplikace/společnost z České republiky, která se v období od 23.4. do 7.5.2010 (akce prodloužena) do 4.6.2010 zaregistruje na bezplatném portále www.isvappcompat.com/cz, otestuje svoji aplikaci a zaškrtne, že je kompatibilní s Windows 7, získá od nás dárek TechNet Subscription na rok v hodnotě několik set EUR zdarma.

Zároveň jakmile společnost uvede na své oficiální stránky informaci, že je kompatibilní s Windows 7 (ve stanoveném formátu - viz níže), získá jedinečnou příležitost propagovat své řešení na oficiálním navštěvovaném Windows 7 portále.

Jak se můžete zařadit mezi společnosti a jejich aplikace propagované na Windows 7 portále:

1) Zaregistrujte si svoji aplikaci na stránkách http://www.isvappcompat.com/cz, stáhněte si Windows 7 Logo Test a zahajte kroky pro úspěšné otestování aplikace.

Testy na kompatibilitu je možné získat i na těchto stránkách:

http://msdn.microsoft.com/en-us/windows/dd203105.aspx

https://connect.microsoft.com/site/sitehome.aspx?SiteID=831&wa=wsignin1.0

2) Na vašich oficiálních stránkách uveďte informaci o tom, že jste úspěšně absolvovali, resp. procházíte procesem testování kompatibility na Windows 7 a informujte nás o této skutečnosti na ITpodnikani@microsoft.com. Pošlete nám na stejný email odkaz, kde jste informaci zveřejnili a zároveň umístěte na své stránky link odkazující na Windows 7 portál, http://www.windows7.cz.

3) Poskytněte nám krátký popis aplikace v rozsahu 360 znaků bez mezer a logo aplikace v křivkách nebo o šířce 150px.

Co získáte:

1) Popis vaší aplikaci a logo uvedeme na stránkách o kompatibilitě s Windows 7 spolu s informací o stavu procesu získání kompatibility (v procesu, úspěšně otestováno, držitel W7 Logo Compatible).

2) Prolink z loga na vaše stránky, kde je uvedena informace o kompatibilitě.

3) Příležitost oslovit nové i stávající zákazníky a zároveň budete mezi významnými společnostmi, které podporují nový operační systém Windows 7.

4) TechNet Subscription na rok zdarma - placená služba nabízející přístup k veškerému Microsoft software s výjimkou software určeného pro vývojáře (Visual Studio, apod.). Software je přes tuto službu dostupný online, v plných verzích a je možné jej použít pouze k (vy)zkoušení a k nasazení v neprodukčním prostředí. V rámci předplatného (subscription) je k dispozici i e-learning, knowledge base a možnost bezplatně využít několik supportních konzultací. Více na www.technetsubscription.cz.

Neváhejte tedy, připravte své aplikace pro Windows 7, zpropagujte svoji společnost a navíc ještě získejte TechNet Subscription v hodnotě několik set EUR zdarma.

Robert H.