BANNER_MD_480x325 Microsoft Days 2010
14.9. - 15.9.2010, Kongresové centrum Praha, www.kcp.cz
Microsoft Days 2010 jsou spojením 3 velkých konferencí, které Microsoft každoročně pořádá: Developer Days, TechNet a Partnerská konference. Jedná se o první akci tohoto druhu, kterou Microsoft v České republice pořádá. Vedle odborného programu je pro vás během obou dnů připraven i bohatý doprovodný program a pro každého účastníka dárek, kvalitní batoh na notebook. Večer vás pak zveme k oslavě našich osmnáctých narozenin. Neváhejte a registrujte se ještě dnes!

14.9.2010 - Microsoft Days, Partnerský obchodní blok - sekce Innovation Day:
Pro členy Microsoft Partner Network, včetně WebsiteSpark a BizSpark programů, vstup zdarma. Registrace je však nutná a je ověřován kód Organization Partner ID. Při zrušení registrace či neúčasti je třeba uhradit storno poplatek!
Pokud se zabýváte vývojem software, webových aplikací, webdesignem či hostingem a zajímají vás obchodní a strategické příležitosti cloud computingu, pomoc v procesu zajištění aplikační kompatibility, čerpání partnerských benefitů, marketingová podpora pro vaši společnost či rady a metody, jak úspěšně uřídit projekt, pak je sekce Innovation Day určena právě vám (při registraci zaškrtněte Innovation Day sekce).

Více informací a registrace jsou na stránkách www.microsoftdays.cz

 

Robert H.