Promo akce nové Visual Studio 2015 Enterprise

Kde v ČR zdarma hostovat ASP.NET aplikace

 • Comments 10

Mnoho vývojářů potřebuje vyzkoušet svoje aplikace v živém hostingovém prostředí.
K tomuto účelu poskytují někteří hosteři časově neomezený ASP.NET Free hosting.

Zde je seznam českých a slovenských hosterů aktuálně poskytujících tyto služby:

Znáte-li ještě někoho jiného, napište!

Buri

 • Od té doby, co Ignum násilně přebral ASPWEB od pana Rymplera a odřízli ho od strojů, nestojí jejich služby za nic. Dosadili si tam svého člověka, kdy na vyřízení přidání aliasu k webu čekáte 14 dní.

  Zaregistrovat freehosting je nemožné již od srpna 2008 (možná i dříve), tudíž ASPWEB rozhodně freehosting nenabízí a placený nikomu nedoporučuji.

  Jan Š.

 • PingBack from http://windows7news.com.au/2009/01/27/kde-v-cr-zdarma-hostovat-aspnet-aplikace/

 • PingBack from http://windows7news.com.au/2009/01/27/kde-v-cr-zdarma-hostovat-aspnet-aplikace/

 • Hrozne me u ASP.NET hostingu mrzi ty cenove skoky. Freehosting je velmi zajimavy, ale pokud chci placenou verzi tak najednou cena skace na tisice+ rocne. Pro nektere male projekty by ekvivalent free uplne stacil.

  (ale treba navic podpora vlastni domeny, malinko vice mista).

  Myslim si ze zde je evidentni misto na trhu.

 • to ksfj: Nemyslím, že se nenajde dobrý hosting bez reklamy za nekřesťanské peníze. Nedělal jsem žádný cenový průzkum, ale náhodně jsem vybral jednoho z hosterů, který má i free hosting. Pro jednoduché websajty vystačí verze za 768 Kč na rok, případně 1344 Kč za 2 roky. viz http://www.qsh.eu/cs/asp-net-webhosting/Compare-programs.aspx

  To mi přijde jako opravdu snesitelná cena. I ve srovnání s tím, co člověk zaplatí za doménu.

  Dalibor

 • Zdravím,

  obávám se, že dokud nebude dostatek kvalitního a levného ASP hostingu budou českému webu vládnout phpčkové bastly.

  Osobně mám z poslední doby tragickou zkušenost s firmou ASPWEB. Objednával jsem tam před cca třemi měsíci doménu a placený hosting, od té doby se, přes několik urgencí, nevzmohli na odpověď.

 • Dobrý den,

  Nedávno jsem si zřídil freewebhosting u ASPone.cz. Mají zde spoustu služeb, které opravdu fungují (správa webu, správa databáze, možnosti spouštět naplánované úlohy atd.). Pokud řešíte nejáký problém, potřebujete např. něco nastavit apod. a nenajdete odpověď na fóru nebo na jejich wiki, stačí poslat dotaz na support. Jejich reakce je opravdu rychlá, někdy i do 5 - 10 minut, což určitě potěší. Z mého pohledu můžu jen doporučit.

 • ASPone.cz se opravdu jeví jako vynikající alternativa. Ostatní toho nenabízí tolik.

 • Hele,

  pisi sice s odstupem. Zkousel nekdo uz www.web4u.cz/.../asp-net-webhosting ?

 • Pokud máte více projektů (například 4 nejaké jednodušší webovky). Klidně můžete koupit placený hosting (cena 1500 ročne). stačí udělat na ftp složky webů (samozdřejmě všechny 4 domény mají jediný hosting -FTP) pak jenom pořebujete napsat kod který danou doménu přesměruje do daný složky (zase samozdřejmě musíte napsat kod, aby jinam nebyl přístup, ale tyto detaily jsou už na programátorovy) a hned máte 1500/4 = cca 400Kč ročně a už to není tak hrozný. Samozdřejmě tento postup bych udělal jen v případě malých projektů (např.: pensiononé webovky atd)

Page 1 of 1 (10 items)
Leave a Comment
 • Please add 1 and 7 and type the answer here:
 • Post