Promo akce nové Visual Studio 2015 Enterprise

Konference Software Architect & Developer Forum

  • Comments 2

Opět po roce pořádáme konferenci věnovanou týmovému vývoji a podpoře životního cyklu aplikací. Tentokrát se budeme věnovat příslušným vylepšením i převratným novinkám v příští verzi Visual Studia 2010. Méně oficiální a o něco techničtější informace o této akci najdete na mém blogu. Oficiální text pozvánky najdete pod čarou. Srdečně vás zveme!!!

Michael

--- Tohle má být slíbená čára :-) ---

Konference je určena pro vedoucí vývojových týmů, projektové manažery, softwarové architekty a senior vývojáře. Soustředí se na klíčové koncepce a zkušenosti, které se snaží zlepšit produktivitu a předvídatelnost softwarových procesů a kontrolu jejich nákladů.

V prezentacích uvidíte nasazení současných verzí Visual Studia Team System u našich zákazníků, zajímavé doplňky VSTS od našich partnerů a přestavíme vám nové možnosti Visual Studia Team System 2010 se zaměřením na zvýšení produktivity a kvality vedoucí ke snížení nákladů na vývoj. Na konferenci načerpáte inspiraci, jakým směrem dále rozvíjet a směřovat váš softwarový vývoj a procesy tak, aby co nejefektivněji přinášely hodnotu vašim zákazníkům.

Bližší informace a program jsou k dispozici zde.

Page 1 of 1 (2 items)
Leave a Comment
  • Please add 4 and 5 and type the answer here:
  • Post