Promo akce nové Visual Studio 2015 Enterprise

Uvažujete o změně zaměstnání? Chystáme online školení, jak projít technickým interview

  • Comments 1

UPDATE postu: Je potřeba mít nainstalovaný Live Meeting client (zdarma), na stránce začněte tím, že kliknete na „Accept Terms and Install Client“.

Když jsme vás žádali o zpětnou vazbu v našem zákaznickém průzkumu spokojenosti, který rozesíláme dvakrát ročně na velkou část z vás, které máme v databázi, slíbili jsme, že se pokusíme pomoci i těm z vás, kteří hledají/uvažují o nové práci.

Pokud tedy máte zájem se něco přiučit a také máte zájem se na něco zeptat (přes chat), můžete se zúčastnit našeho ANONYMNÍHO online školení (webcast), které se uskuteční příští čtvrtek 13.8.2009 od 16:45 a potrvá asi hodinu.

Tento online trénink povede Kateřina Švábenická, naže HR konzultantka, se kterou se setká na prvním pohovoru většina těch, kteří se do Microsoftu zde v ČR hlásí :) Máte tedy jedinečnou šanci si vyslechnout, co se většinou na technické pozice žádá (a zde zdůraňuji, nejen do MS, ale obecně).

Jak projít pohovorem na technickou pozici
13.8.2009, 16:45 - 17:45 (připojit se budete moci 20min. předem)
školení povede Kateřina Švábenická, Microsoft ČR (HR oddělení)
Zde se budete moci připojit od 16:25 dne 13.8.2009
anonymní online školení s možností klást otázky

Navíc, v minulém TechNet Flash zpravodaji, jsme provedli průzkum týkající se také současné situace na IT trhu práce, a zde je výsledek:

Radim

Page 1 of 1 (1 items)
Leave a Comment
  • Please add 8 and 4 and type the answer here:
  • Post