Promo akce nové Visual Studio 2015 Enterprise

Jak na vývoj her pro Windows Phone 7?

  • Comments 1

Od dnešního dne vám budeme pravidelně až do konce roku přinášet užitečné návody, videa a dokumenty pro vývoj her na Windows Phone 7. Obsah nové série výukových materiálů, která bude mít 3 kapitoly, si můžete prohlédnout na obrázku níže. Nejedná se tedy o jeden samostatný návod, ale postupně se od pochopení platformy, přes tvorbu a optimalizaci aplikací, dostanete až k uvedení na trh. Mapa je jakýmsi závazkem přinést kvalitní podklady pro tvorbu a vývoj mobilních her.

Jednotlivé sety a jejich obsah jsou koncipovány tak, že je může využít každý. Například jako studijní materiál pro osobní potřebu či pro výuku a prezentace. Každý ze setů pak můžete pohodlně stáhnout v archivu ZIP.

Kromě toho vám každou středu budeme přinášet články, dokumenty, videa a části zdrojových kódů od našich spolupracovníků z celého světa.

Kompletní sety můžete najít na stránce XNA Creators Club Online na adrese http://creators.xna.com. Na druhý set série se můžete těšit již na začátku září! Jeho součástí bude “3D Marble Maze”, příklady pro výuku, slide-deck pro tvorbu prezentací a doplněk pro použití kamery.

Honza G.

 Vývoj her na Windows Mobile 7 - roadmap

  • K cemu je tato evangelizace dobra, kdyz cesti vyvojari nemohou publikovat sve aplikace na marketplace?

Page 1 of 1 (1 items)
Leave a Comment
  • Please add 2 and 5 and type the answer here:
  • Post