Rád bych připomněl aktuální zajímavou příležitost pro studenty, kteří mají zájem získat zkušenosti imageze zahraničí. Mezi záplavou různých jiných příležitostí, které najdete na Talent Network, tedy upozorním na ty aktuální v Dublinu, kde je třeba se přihlásit do 15.ledna 2011.

Software Engineering Internship Job

Technical Software Engineering Graduate Job

Software UI Graduate Program Manager Job

Každý rok jsou nabíráni nejlepší stážisti a absolventi z celé Evropy do Evropského vývojového centra v Dublinu v Irsku.

Absolventům jsou nabízeny plné úvazky na dobu neurčitou s nástupem od června do září 2011 včetně standardních benefitů, nástupního platu 33000EUR ročně, podpory ubytování, důchodového spoření, zdravotního pojištění, výkonových bonusů, zaměstnaneckých akcií, vzdělávacího programu a slevy na dopravu.

Stáže jsou nabízeny na 3 měsíce (letní), 6 měsíců a 12 měsíců s ročním platem 21789EUR, s podporou ubytování na 3 týdny a možností nástupu buď v lednu/únoru 2011 nebo v červnu/červenci 2011.

Každý má možnost využít 25 dní dovolené na rok, příspěvek na kantýnu, Starbucks café, fitness, místnosti na odreagování, zdravotní terapie, slevy na Microsoft produkty, přístup k nejnovějším technologiím, Microsoft knihovnu a samozřejmě se zúčastnit společenských akcí.

Filip