Zajímá Vás IT ? Troufáte si říci, že máte znalosti o technologiích Microsoft? Pokud jste odpověděli 2x “ANO”, a navíc jste student nebo studentka, využijte poslední příležitosti v tomto školním roce, a to v pondělí 31. ledna 2011 , jak si otestovat své znalosti. Jen mimochodem, pokud jsou Vaše znalosti stejně velké nebo ještě větší než Vaše ego, tak je pro Vás připravena hlavní cena 8000 USD :). Pokud Vaše ego nedosáhne celosvětové slávy, ale zařadíte se alespoň mezi dva nejlepší české řešitele prvního kola kategorie IT Challenge, získáte senzor XBOX 360 Kinect .

Všichni účastníci, kteří při registraci do pole referenční kód (“Referral code”) vyplní “MSIC”, jsou zařazeni do slosování o automobil na rok zdarma.

Co je třeba udělat?

1. Vyplňte krátký registrační formulář na http://www.imaginecup.com/register (nezapomeňte vybrat , že jste student).

2. Na stránce IT Challenge http://www.imaginecup.com/competitions/it-challenge klikněte na tlačítko “COMPETE ” a vyplňte potřebné informace včetně jména týmu (v tomto případě může být jméno týmu shodné s Vaším jménem či libovolné jiné, jaké si vymyslíte).

3. V pondělí 31. 1. 2011 se přihlaste na www.ImagineCup.com Vaším jménem a heslem a pro kategorii IT Challenge bude k dispozici již kvíz pro příslušné datum. Kvíz naleznete na této stránce http://www.imaginecup.com/competitions/it-challenge po kliknutí na tlačítko “TAKE QUIZ”. Nezapomeňte na to, že čas v České republice je posunut o 1 hodinu napřed oproti GMT, což znamená, že kvíz bude přístupný od 31. 1. 1:00 ráno do 1. 2. 1:00 ráno.

4. Na základě výsledku testů dvěma nejlepším v tomto ročníku pošleme Kinect.

Hodně štěstí :)

Filip & Honza