DO 30. 4. 2015 mimořádná kumulativní sleva
pro Certified partnery až 40%
 
a zároveň výhodný přechod na Visual Studio 2015 Enterprise 
Více informací…

 

Licence Visual Studia a MSDN získané v rámci Microsoft Partner Network Programu (MPN) mají licenční omezení, nejsou trvalého charakteru a nelze je použít pro tvorbu nebo úpravu řešení nebo služeb pro konkrétního zákazníka a nemají v sobě mnoho běžných MSDN benefitů.

Pro IT společnosti mající některou aktivní partnerskou certifikaci úrovně Silver nebo Gold programu Microsoft Partner Network, jsou připraveny slevy 20% na komerční produkty řady Visual Studio s MSDN. Slevněné produkty jsou určené pro interní zalicencování vývojářů partnerské společnosti a pro práci na projektech, nikoli k dalšímu prodeji. (Silver a Gold partneři mají dočasně propůjčený i omezený počet nekomerčních MSDN, které však nemohou použít pro customizaci svého řešení nebo projektu pro konkrétního zákazníka.)

Produktové řady nástrojů kde lze využít “MPN” slevy jsou:

· Visual Studio Ultimate with MSDN (20% sleva)
· Visual Studio Premium with MSDN (20% sleva)
· Visual Studio Test Professional with MSDN (20% sleva)
· Visual Studio Team Foundation Server (20% sleva)
· Visual Studio Team Foundation Server CAL (20% sleva)

Tyto produkty jsou standardní, komerční. Na rozdíl od licencí propůjčených v rámci MPN,  jsou časově neomezené a zůstávají firmě i pokud již není v programu MPN. Vztahují se na ně ostatní komerční pravidla a plnohodnotné (nikoli ořezané) MSDN benefity. Jsou dostupné v programech OPEN, OPEN Value a Open Value Subscription, v ceníku mají na konci označení „MPNCmptncyReq”. Tyto licence musí být použity Silver a Gold certifikovanými partnery ve všech scénářích, v kterých není dovoleno použít Visual Studio s MSDN propůjčené v rámci MPN competence.

Níže je pro názornost malý výřez ceníku Open Value – roční splátka Visual Studio Premium with MSDN. Produkt s partnerskou slevou a bez ní. Orientační cena bez DPH v EUR.

 

Všimněte si koncovky „MNPCmptncyReq“ u první položky a poměru cen: 3018*0,8=2414. Druhá položka je odpovídající standardní produkt. Všechny takto zlevněné nástroje jsou uvedeny v běžném, veřejném ceníku.
Při nákupu výše uvedených produktů s partnerskou slevou je třeba k objednávce přiložit Partnerské MPN ID. Na základě něho bude ověřeno, že společnost má na partnerskou slevu nárok.

 

 

Sleva 75% na převod neplnohodnotných a dočasných MPN MSDN licencí Premium na plnohodnotné, trvalé a komerční Ultimate
 Partnerské vývojářské společnosti s MPN Gold nebo Silver certifikací nemohou použít MPN licence Visual Studio s MSDN pro tvorbu nebo úpravu svého řešení pro konkrétní zákazníky a plošné pořízení souběžných komerčních licencí edice Ultimate bývá na hranici jejich finančních možností. Exklusivně pro ně nabízíme převod nekomerčních, pronajatých a netrvalých MPN MSDN Premium licencí na plnohodnotné, komerční a tvalé Ultimate edice v rámci Server and Cloud Enrollmentu a speciální slevy ve výši ~75% oproti jejich běžnému nákupu. Platí dlouhodobě vyžaduje však individuální jednání.
Více informací »

 

Buri
(update 09/2012 změna označení v ceníku PartnerOnly -> MNPCmptncyReq)

(update 7/2014 SCE)

(update 10/2014 Kumulativní promo  )