Promo akce nové Visual Studio 2015 Enterprise

Zastavení portálu MSTV.cz

  • Comments 2

Protože se na Internetu objevilo několik článků (např. POOH či Živě) na téma zastaveného provozu MSTV, níže přikládáme oficiální stanovisko společnosti Microsoft.

Společnost Microsoft 4. února 2011 dočasně pozastavila provoz portálu www.mstv.cz v návaznosti na výzvu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV), kdy RRTV upozornila společnost Microsoft, že provozování www.mstv.cz spadá podle názoru RRTV pod regulaci upravenou zákonem č. 132/2010 Sb., o audiovizuálních mediálních službách na vyžádání (Zákon). Společnost Microsoft tento názor RRTV však nesdílí a zaslala k tomuto RRTV své vyjádření, kde uvedla argumentaci, proč provoz portálu www.mstv.cz pod regulaci uvedenou v Zákoně nespadá, mimo jiné s ohledem na evropskou úpravu regulace audiovizuálních mediálních služeb na vyžádání. V současné době čeká společnost Microsoft na reakci RRTV.

Věříme, že jakmile se situace vyjasní, provoz MSTV.cz bude opět obnoven.

Nezbývá než věřit, že se celá záležitost v rozumné době vyřeší. Prozatím, přesně jak je napsáno na http://www.mstv.cz, jsou videa uložena v náhradních lokalitách (IT odborníci, vývojáři).

- KFL

  • Ta byrokracie u nás jen kvete, takový nesmysl :-(

  • Tak se mi zdá že to jak si RRTV vykládá tento zákon znamená že budeme muset nechat zavřít celej internet ...Ne nebudu přeháňet ...půlku internetu...  začal bych třeba s YouTube

Page 1 of 1 (2 items)
Leave a Comment
  • Please add 2 and 5 and type the answer here:
  • Post