Promo nabídky a slevy pro vývojáře v ČR

Zde najdete všechny aktuálně zvýhodněné možnosti jak pořídit software a služby vhodné pro architekty, designery, vývojáře, testery, administrátory a všechny ostatní účastníky procesu tvorby, testování a nasazování softwarových aplikací. 

Visual Studio 2015 Enterprise upgrade zdarma nebo výhodněji do 30.6.2015

 A.

Visual Studio Enterprise je nová nejvyšší edice která nahrazuje Visual Studio Premium a Visual Studio Ultimate. Majitelé aktivních MSDN Ultimate a Premium budou upgradováni zdarma. Po omezenou dobu od 1.5 do 30. 6. 2015 ho můžete mít VS Ultimate edici za cenu VS Premium a majitelé MSDN Professional a TestPro mohou dočasně upgradovat za poloviční cenu formou StepUp. 
Více informací »

Sleva 20% na zakoupení plnohodnotných komerčních MSDN pro certifikované partnery
  

 B.

Partnerské společnosti s MPN Gold nebo Silver certifikací nemohou použít MPN licence Visual Studio s MSDN pro tvorbu nebo úpravu svého řešení pro konkrétní zákazníky. (Omezení použití Visual Studia v MPN.) Pro tento účel jsou určeny plnohodnotné, komerční licence označené “MPNCmptncyReq” licence nad rámec MPN benefitů, které mohou exklusivně pouze certifikované firmy získat se slevou 20%. Platí dlouhodobě ale pouze pro certified partnery.
Více informací »

Sleva 75% na převod neplnohodnotných MPN MSDN licencí na plnohodnotné Ultimate
 

 C.

Partnerské vývojářské společnosti s MPN Gold nebo Silver certifikací nemohou použít MPN licence Visual Studio s MSDN pro tvorbu nebo úpravu svého řešení pro konkrétní zákazníky a plošné pořízení souběžných komerčních licencí edice Ultimate bývá na hranici jejich finančních možností. Exklusivně pro ně nabízíme převod nekomerčních, pronajatých a netrvalých MPN MSDN Premium licencí na plnohodnotné, komerční a tvalé Ultimate edice v rámci Server and Cloud Enrollmentu a speciální slevy ve výši ~75% oproti jejich běžnému nákupu. Platí dlouhodobě vyžaduje individuální jednání.
Více informací »

Neomezené testovací prostředí; Licence "Per Admin"; UAT licence pomocí MSDN
 

 D.

Pro vývojářské týmy a IT administrátory kteří potřebují pro testování svých nebo třetí firmou dodaných řešení instalovat a dlouhodbě provozovat nejrůznější verze a edice softwaru jsou nově upraveny podmínky využití MSDN softwaru ve monha testovacích scénářích, ověřování funkčnosti i uživatelského testování. MSDN licence včetně nové edice MSDN Platforms (určená speciálně pro Administrátory) umožňují svému majiteli nainstalovat a dlouhodobě provozovat nejrůznější typy neprodukčních prostředí bez nutnosti je licencovat komerčními licencemi.
Více informací »

 Pro majitele MSDN kurzy GOPAS se slevou
 

 E.

V rámci spolupráce s Počítačovou školou Gopas, jsme pro všechny z vás, kteří si od 1.7 do 31.12 aktivují komerční benefity Visual Studio s MSDN, připravili 10% slevu na  kurzy Vývoj univerzálních Windows Store aplikací pro Windows Phone 8.1 a Windows a kurz Pokročilý vývoj univerzálních Windows Store aplikací pro Windows Phone 8.1 a Windows 8.1.
Více informací ...


 XAMARIN pro MSDN majitele se slevou a další slevy na komponenty a nástroje
 

 F.

Majitelé MSDN licencí mají možnost získat výhodněji  nejrůznější komponenty, nástroje doplňky a služby pro vývojáře pracující ve Visual Studiu nebo využívající technologie Microsoft. Najdete zde
Více informací ...